ÚVOD ATELIÉR STUDENTI GALERIE ARCHIV DISKUZE

© Ateliér veškerého sochařství Kurta Gebauera, VŠUP PRAHA

 

ARCHIV

 

ATELIÉROVÉ VÝSTAVY

 

KLAUZURNÍ   PRÁCE

 

DIPLOMOVÉ   PRÁCE

 


Rak hlína chmel 2013
Rabasova galerie Rakovník



V betlémě veškeré 2012
Galerie Jaroslava fragnera



Výstava veškerého sochařství 2011
Galerie Havelka



Mädel Knödel 2010
Velvyslanectví ČR ve vídni



Rrromantika 2010
Křivoklát



Nová divočina 2009
Mayrau



Animo anima 2009
Výstava v galerii Albertovec



Do vlastních rukou 2009
Plenér v Hradci nad Moravicí



Fajné věci 2008
Výstava v Hradci nad Moravicí



KGB + VB 2008
Výstava ateliérů Kurta Gebauera a Veroniky Bromové



Samilenky 2008
Plenér v Hradci nad Moravicí



Konzervatoř 2007
Návrhy objektu


Nahoře světlo dole tma 2007

Mayrau

 


Zasej hef! 2007
Plenér v Hradci nad Moravicí

 


Chaos velkoměsta 2007
Výstava v Gallery Art Factory

 


Betonové sympsium 2007
v Brandýse nad Labem

 


Lítoměření 2006
Litoměřice

 


Ječitošilajaktopočí II 2006
Opava

 


Ječitošilajaktopočí 2006
plenér v Hradci nad Moravicí

 


Svět bez kazu? 2006
4+4+4 dny v pohybu

 


VŠUP Dnes, 120let výročí
2005
Galerie Mánes

 


Pragštěné bruxellení 2005
Brusel

 


Kalendář
měkké studie,růžová studia
(součást výstavy zimních klauzur 2005)

 


Výstava v galerii Sýpka
v Klenové u Klatov 2002

 


Dary světa
Výstava v galerii Doubner
2002

 


Jantarová cesta
Plenér v Hradci nad Moravicí
2001

 


Výstava v Domě Umění
Opava 2001

 


Divadlo
2001

 


Úsvit s Atelierem veškerého
sochařství ve Zlíně 2001

 


Evropo, Iloveyou
2000


zimní klauzury 2011



letní klauzury 2011



zimní klauzury 2009



letní klauzury 2008



zimní klauzury 2008



letní klauzury 2007

 


Zimní klauzury 2007

 


Letní klauzury 2006

 


Zimní klauzury 2006

 


Letní Klauzury 2005

 


Zimní Klauzury 2005

 


Zimní Klauzury 2004

 


Letní Klauzury 2004


Lenka Janušková 2013

 


Helena Sequens, Adam Stanko 2012

 


Diana Winklerová 2010

 


Barbora Maštrlová 2010

 


Petra vlachynská 2009

 


Denisa Hřičiščová 2009

 


Štěpánka Brodecká 2008

 


Petr Bařinka 2007

 


Vojta Biližič 2007

 


Erika Kohoutová 2007

 


Jakub Přecechtěl 2007

 


Jan Haubelt
2007

 


Marketa Poislová
2007

 


Jiří Světinský
2006

 


Svatava Freyová 2005

 


Zorka Krejčí 2004

 


Marie Hladíková 2004

 


Viktor Špaček 2004

 


Karolína Neprašová 2003

 


Klára Bémová 2003

 


Jan Slovenčík 2003

 


David Kraček 2003

 


Martin Kocourek 2002

 


Marta Hošťálková 2001

 


Stanislav Zámečník 2001

 


Dagmar Šubrtová 2000

 


Hanka Poislová 1999

 


Verona Prokopová 1999

 


Zdeněk Ruffer 1999

 


Jan Novotný 1998